Hedonism Wood — це яскравий дизайн та натуральне дерево
Меблі для душі та з душею
Меблі, які створює наша команда є частиною індивідуальності, адже в кожну деталь вкладено не тількі час, але й душу. Впевнені, що саме це робить меблі Hedonism Wood особливими для нас і комфортними та красивими для вас, адже вся краса, як відомо, у деталях.
Hedonism Wood втілює мрію
Мене звати Олег, я і моя сім'я є засновниками майстерні та бренду Hedonism Wood. Так склалося, що до заснування власної справи ми йшли різними шляхами, часом зовсім несподіваними. Мій тато все життя працював в нафтовидобувній галузі, а я займаюсь великими шоу на телебаченні. Проте є те, що нас поєднує — ми спраглі до креативу, як в роботі, так і повсякденні. Бажання створювати яскраві форми та та застосовувати креативні, нестандартні рішення ми реалізуємо в наших виробах.
У нас є найголовніше, це любов до роботи з деревом, яку нам привив дідусь. Це була мрія, яку ми втілюємо у життя сьогодні.
Нам цікаво експериментувати з матеріалами, процесами і технологіями. Тому ми завжди можемо запропонувати клієнтам різні варіанти обробки, дизайну та конфігурацій. У вас завжди є можливість вибрати готовий виріб, або ж самостійно зміксувати майбутній стіл з каталогу чи внести свої креативні пропозиції щодо дизайну.

Приєднуйтесь та насолоджуйтесь ручною роботою та яскравим дизайном у виробах від Hedonism Wood!