Догляд та експлуатація
Вітаємо щасливого власника ексклюзивного столу ручної роботи від Hedonism Wood!

Кожен виріб вимагає особливого догляду. Приділіть, будь ласка, декілька хвилин для важливої інформації по догляду та експлуатації виробу
Поради від Hedonism Wood
Використовуйте столи тільки за їх основним призначенням.

Столи слід використовувати у приміщеннях із температурою не нижче 10 градусів за Цельсієм із відносною вологістю 40-70%.

Якщо Ви плануєте використання назовні, будь-ласка, проконсультуйтесь з нами додатково щодо можливості такої експлуатації.

Поверхню меблів слід утримувати сухою. При попаданні вологи, жиру, вина, кави або інших активних речовин, потрібно протерти поверхню вологопоглинаючою серветкою або ганчіркою. Для очищення можна використовувати мильні розчини.

Не використовуйте для очищення поверхні будь-які абразивні засоби такі як: зворотня сторона губок для миття посуду, абразивний папір, порошки та інше. Такі засоби видаляють захисний шар масла на поверхні і призводять до появи плям та подряпин на місці застосування.

Не допускайте потрапляння на поверхні агресивних речовин, таких як кислоти та луги.

Не допускайте впливу на столи розжарених предметів, таких як сковороди, праски та інші гарячі побутові предмети чи прилади з температурою вищою за 100 градусів за Цельсієм.

Для столів з епоксидною смолою, слід використовувати підставки для предметів з температурою вище 50 градусів за Цельсієм.
Не розташовуйте столи в місці, що піддається дії активного сонячного випромінювання. Сонячні промені призводять до "вигорання" кольору та перегрівання дерева, особливо влітку. Також, уникайте прямого попадання сонячних променів на вироби з епоксидною смолою. Якщо впродовж тривалого часу стіл стоятиме на сонці, його насичені кольори можуть потускніти. Натомість, короткотривале попадання не несе подібної загрози.

Не розташовуйте столи у безпосередній близькості до батарей або інших джерел тепла. Особливо шкідливо розташовувати батареї безпосередьо під стільницями та іншими дерев'яними поверхнями. Це призводить до пересихання деревини та розтріскування.

При використанні активних фарбувальних засобів, таких як маркери, ручки, фломастери, фарби, слід захистити поверхню. Пам'ятайте: чорнила та фарби не видаляються звичайними миючими засобами з поверхні. Меблі потребуватимуть реставрації.

Різкі зміни температур та вологості вкрай негативно впливають на дерев'яні деталі меблів. Дія таких обставин може призвести до пересихання, або надмірного зволоження деревини, розтріскування та деформації.

Дерев'яні вироби з епоксидною смолою, як і будь-які вироби з дерева, рекомендовано використовувати лише в приміщенні.
!
В твердому стані епоксидна смола міцний, довговічний , зносостійкий матеріал, та все ж необхідно уникати механічних впливів на поверхню, виготовлену з неї.
Не можна кидати важкі предмети, оскільки це може залишити вм'ятину, або скол на епоксидній смолі.

Не можна різати ножем по поверхні, оскільки це викликає глибокі подряпини.

Не можна ставити і пересувати вироби з гострими краями, щоб уникнути появи подряпин.
При дотриманні всіх порад по догляду та експлуатації, ваш стіл збереже свою неповторну красу та практичність. Та головним плюсом вже вашого стола є те, що його можна відновити у нашій майстерні.